VICTRON ENERGY měnič napětí Phoenix 24/250, 24V/250VA
Popis
Měnič napětí VICTRON ENERGY měnič napětí Phoenix 24/250, 24V/250VA:Měnič napětí Victron Energy Phoenix 24/250, 24 V / 250 VA nabízí profesionální zařízení s moderními technologiemi. Optimalizovaný sinusový měnič s čistou sinusoidou a vysokofrekvenční technologie přináší spolehlivého pracanta, který je vybaven tou kvalitní elektronikou. Vysokou míru zabezpečení zaručují ochrany proti přepětí/přehřátí a aktivní ventilátor udržující optimální teplotní rozmezí. Klíčové vlastnosti měniče napětí Victron Energy Phoenix 24/250, 24 V / 250 VAMěnič napětí vyvinutý pro profesionální účelyUrčen do nákladního automobiluOptimalizovaná účinnost s čistou sinusoidou zaručuje stály výkonAktivní a pasivní bezpečnostní prvky zaručující vysokou míru spolehlivostiTrvalý výkon 200 W a špičkový výkon 350 WVýstupní výkon:250 W (max. 350 W)  Rozsah vstupního napětí:18,4-34 V